HAKKIMIZDA

Bir Çiftçi Dostu Markasıdır

TANZİM “Tarladan Sofraya“ sloganı ile (Dost Mağazacılık A.Ş.) bünyesinde, Türkiye’nin ilk (dıscount) meyve sebze marketleri zinciri olarak 01.10.2020 tarihinde ilk mağazalarımızı açtık. Yönetimimizin, elemanlarımızın ve en çok müşterilerimizin desteği ile İstanbul’un ve Türkiyenin her yerinde olmayı hedefliyoruz.

TANZİM sürekli büyümeyi ilerlemeyi ve her geçen gün daha çok müşteriye hizmet vermeyi hedefler. Müşterilerinin, aşırı reklam harcamaları ,abartılı mağaza dekarasyonları , şişirilmiş kadrolar ve şatafatlı etiketler için para harcamamaları için maliyetlerini kontrol altında tutar. Bir ürünün gerçek değeri ne ise müşterilerinin buna en yakın fiyatı ödemesini hedeflemektedir. Bir ürünün satılabileceği en düşük fiyat ne ise TANZİM ürünü o fiyattan satar. Tek bir kuruşun bile boşa harcanmaması hedeflenir, çünkü TANZİM boşa harcanan tek bir kuruşun bile sonunda müşterilerin cebinden çıkacağını bilir.

TANZİM bu hedefler ile büyüyüp edindiği ilkeler ile çalışmaya kararlı.

Vizyonumuz

Ülkemizde ve dünyada yaş /kuru meyve sebze alanında Gıda Güvenliği bilincinin geliştirilmesinde üretimden tüketime kadar yaygınlaştırıcı faaliyetlerde bulunmak ve müşterilerine özel çözümler üretebilen , Türkiye ve dünya pazarlarında kalite öncelikli ve tercih edilen bir satış ve tedarik noktaları olmak.

Misyonumuz

1) Müşterilerimize yüksek kalitede, sağlıklı ve uygun fiyatlarda meyve sebze sunmak

2) Sunduğumuz meyve sebzeleri sağlıklı ve güvenilir koşullarda üretip, paketleyip, depolayıp soğuk zincir bozulmayacak şekilde müşterilere teslim etmek.

3) Doğaya ve çevreye minimum zarar verecek şekilde, tarlalarda asgari derecede koruyucu ilaçlar kullandırarak, belirlenen yasal limitlere uyum sağlayan ürünlerin satışını gerçekleştirmek

4) Tüm çalışanlarına hem güncel bilgilerle donanmasını sağlamak, hem de herkesin kendi alanında uzmanlaştığı, daha kurumsal bir firma olmak.

5) Müşteriye sunulan her ürün için tarladan sofraya kadar izlenebilirliği sağlamak ve son tüketiciye kadar tüm müşterilerin memnuniyetini sağlamak.